rhy.fi
-rhy:n yhteystiedot

 

  

Toiminnanohjaaja  
Lasse Heimo        0400 533 200
Pyhän Katariinan tie 8b A 13 turku@rhy.riista.fi
 20780 Kaarina  

Hallituksen puheenjohtaja

Hallituksen varapuheenjohtaja
Esa Viili Jari Holma
0505690922 045 1113 868
esa58viili@gmail.com jari.holma@pp.inet.fi
   
   
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen
Rami Marttila Petri Aaltonen
0500787 067 050 5650 601
mansikka@veppivilma.fi  pete.aaltonen@elisanet.fi    
   
   
Hallituksen jäsen
Hallituksen jäsen
Henri Koivisto Kari Laaksonen
 050 520 7001  040 5504 219
henri.koivisto@kylmasailoturku.fi karil@kolumbus.fi
   
   
Hallituksen jäsen ( maanomistajajärjestön edustaja) Hallituksen varajäsen
Markku Hyssälä Hannu Nolvi
 0500 538 388  0400228349
markku@hyssala.fi hannu.nolvi@gmail.com
   

 

Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua