rhy.fi
-rhy:n yhteystiedot

 

  

Toiminnanohjaaja  
Lasse Heimo        0400 533 200
Pyhän Katariinan tie 8b A 13 turku@rhy.riista.fi
 20780 Kaarina  

Hallituksen puheenjohtaja

Hallituksen varapuheenjohtaja
Esa Viili Jari Holma
Kaurinkoskentie 261 Rafnäsintie 38 21620 Kuusisto
0505690922 045 1113 868
esa58viili@gmail.com jari.holma@pp.inet.fi
   
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen
Rami Marttila Petri Aaltonen
Valtatie 6   21380 Aura Hallamäenrinne 34 21330 Paattinen
0500787 067 050 5650 601
mansikka@veppivilma.fi pete.aaltonen@elisanet.fi
   
Hallituksen jäsen
Hallituksen jäsen
Henri Koivisto Kari Laaksonen
Toivonlinnantie 595 21500 Piikkiö Kaalimaantie 98 21310 Vahto
050 520 7001 040 5504 219
henri.koivisto@kylmasailoturku.fi karil@kolumbus.fi
   
Hallituksen jäsen ( maanomistajajärjestön edustaja) Hallituksen varajäsen
Markku Hyssälä Hannu Nolvi
Nauristie 306    21430  Yliskulma Mestarikuja 8 21410 Vanhalinna
0500 538 388 0400228349
markku@hyssala.fi hannu.nolvi@gmail.com

 

Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua