rhy.fi
-rhy:n yhteystiedot

 

  

Toiminnanohjaaja  
Lasse Heimo        0400 533 200
Pyhän Katariinan tie 8b A 13 turku@rhy.riista.fi
 20780 Kaarina  

Hallituksen puheenjohtaja

Hallituksen varapuheenjohtaja
Jaana Rantala Jari Holma
Paavuorentie 55   21530 Paimio Rafnäsintie 38 21620 Kuusisto
040 7580 732 045 1113 868
jaana.rantala1@outlook.com jari.holma@pp.inet.fi
   
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen
Rami Marttila Petri Aaltonen
Valtatie 6   21380 Aura Hallamäenrinne 34 21330 Paattinen
0500787 067 050 5650 601
mansikka@veppivilma.fi pete.aaltonen@elisanet.fi
   
Hallituksen jäsen
Hallituksen jäsen
Esa Viili Kari Laaksonen
Kaurinkoskentie 261 Kaalimaantie 98 21310 Vahto
0505690922 040 5504 219
esa58viili@gmail.com karil@kolumbus.fi
   
Hallituksen jäsen ( maanomistajajärjestön edustaja) Hallituksen jäsen
Markku Hyssälä Henri Koivisto
Nauristie 306    21430  Yliskulma Toivonlinnantie 595 21500 Piikkiö
0500 538 388 050 520 7001
markku@hyssala.fi henri.koivisto@kylmasailoturku.fi

 

Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua